Zemin ses yalıtımı yaptırarak alt kata ses gitmesini yada alt kattan size gelen rahatsız edici sesleri engelleyebilirsiniz. Vibrasyon ve titreşim kaynaklı seslerin engellenmesi için zemin ses yalıtımı yapılmaktadır.

Zemin Kauçuk Levha

Zemine serilen yada şap ve parke altında kullanılan zemin kauçuk levha darbe ve titreşim kaynaklı seleri engellemek için kullanılır. Kauçuk levha ses yalıtımı sağlar. Bununyanında ısı yalıtımınada katkıda bulunur.

zemin kauçuk levha

Zemin Mantar Şilte

Mantar şilte hammaddesi granül mantardır. Şap ve parke altında kullanılır. Zemin ses yalıtım malzemesidir. İnşaat sektöründe sık bir şekilde kullanılır. Zeminde titreşim, darbe ve vibrasyon nedeniyle oluşan sesleri engellemek için kullanılır. Mantar şilte darbe emici özellikte olan zemin ses yalıtım malzemesidir. Yüksek performans sağlar.

zemin mantar şilte

Kauçuk Tabanlı Akustik Halı

Kauçuk tabanlı akustik halı titreşim kaynaklı seslerin engellenmesi için kullanılır. Yüksek performans sağlar. Renk seçenekleri mevcuttur. Tabanı pvc olduğundan zeminde kaymaz. Ses yutma özelliği vardır. Yanmaz bir üründür. Yapıştırıcı olmadan uygulanır. Uzun süre temizlenmeye ihtiyacı yoktur. Yapısı poliüretan maddedir.  Küf tutmaz, nemden etkilenmez ve antibakteriyeldir.

kauçuk tabanlı akustik halı

EPDM Ses Bariyeri

Titreşim ve darbe kaynaklı sesleri engellemek için zeminlerde kullanılan bir ses yalıtım malzemesidir. Birinci sınıf kalitedeki bu ürün yüksek performans sağlar. Otomotiv setöründe de sık bir şekilde kullanılmaya başlanmıştır. Zemin ve duvara uygulanarak kullanılır. Epdm ses bariyeri ses yalıtım süngerleri il birlikte uygulanır. Güçlü seslerin kesilmesinde kullanılır ve yüksek performans sağlar.

epdm ses bariyeri