Yanmaz süngerler mekan akustiği düzenleyen, ses yalıtımı sağlayan, yankı ve eko gibi ses bozukluklarını engelleyen ses izolasyon malzemesidir. Yanmaya karşı dayanıklıdırlar. Yıpranmaz ve aşınmazlar. Ses yutum özelliği olan süngerlerdir. Yanmazlık sertifikalı ve ISO kalite belgelidir. Birinci sınıf kalitede üründür. Yüksek performans sağlar.

Yanmaz süngerler ses yutum özelliği olan süngerlerdir. Bunun yanında ısı iletkenlik katsayısı da düşüktür. Akustik düzenleme ve ses yalıtımı sağlayan ses izolasyon malzemesidir. Yüzeyleri farklı formlarda üretilebilir. Eko ve yankı gibi ses problemlerini çözümler. Özel kimyasallarla yanmazlık özelliği kazandırılmış süngerlerdir. Yüksek performans sağlarlar.

yanmaz süngerler

Yanmaz süngerlerde renk seçenekleri mevcuttur. Yüzeyleri düz, yumurta, piramit, labirent ve spesiyal olarak mevcuttur. İstenilen boyutlarda ve ebatlarda üretilebilir. Orta ve yüksek frekanslı sesler için idealdir. Güçlü sesler kesilmek isteniyorsa tek başına ses yalıtımı sağlayamaz. Bariyerli modelleri kullanıldığı zaman güçlü bir ses yalıtımı sağlar ve yüksek performans sağlar.

yanmaz süngerler