Bariyerli bondex süngerpanlar ses yalıtımında en etkili gösterilen süngerlerdendir.Nedeni ise içerisinde bulundurduğu parça süngerlerin sıkıştırılıp yüksek yoğunluk elde edilmesidir. Rebonded bondex süngerpan yanıcı özelliktedir. Ses yalıtım süngerleri her alanda kullanılabilir özelliktedir. Süngerpan tek başına %70e varan oranla ses kesme özelliğine sahip ses yalıtım malzemesidir. Daha yüksek sesler için bariyerli modellerini de tercih edebilirsiniz.

Bariyerli Bondex SüngerpanBariyerli Bondex Sünger

Rebonded echobone bondeks iki sünger arası epdm kauçuk ağır ses bariyeri ile laminasyon işlemi uygulanarak ürünler birbirine kaynaklanarak yapıştırılmaktadır. Toplamda 30 dB akustik ses yalıtımı elde edilen ürünler sonderece etkili ses izolasyonu sağlamaktadır.Dilerseniz bariyerli bondeks süngerleri süngerpanel halinde kendinden yapışkanlı bariyerli bondex sünger olarakta üretmekteyiz.

Bariyerli Bondex Süngerpan UygulamasıBariyerli Ses Kesici Süngerpan

Bariyerli Bondex Sünger Kullanım Alanları; Havalandırma kanallarında, mekanik dairelerde, jeneratör, Tekne Yalıtımı , Yat Motoru Ses İzolasyonu, kompresör kabinlerinde, kısacası ses yalıtımı gereken her noktada, disko, restoran, sinema, konser, toplantı salonları gibi ses ve titreşim izolasyonu çözüm gereken alanlarda kullanılmaktadır.

Epdm Bariyerli Bondex SüngerpanBondex Ses Kesici İzolasyon Süngeri

Epdm ses bariyeri ile birlikte süngerpan adlı ses yalıtım malzemelerinin birlikte kullanımı ile oluşturulmuş üründür. İki süngerpan arasına bariyer uygulanarak elde edilir. Ciddi oranda ses yalıtımı yapılması gereken mekanlarda kullanılmaktadır. Kalınlık ve yoğunluk açısından farklılık gösteren bondex süngerpanlar şiddetli alanlarda kullanılacak ise yoğunluğu ve kalınlığı yüksek olan malzemenin kullanılması gerekmektedir.

Ağır Ses Bariyerli Bondex SüngerpanBondex Süngerpan

Bariyerli Bondex Sünger Ebadları : 100 cm x 100 cm Plaka ölçülerinde olup, 30 mm ve 40 mm parakende olarak satışa sunulmaktadır.

Bariyerli Bondex Sünger Paket Miktarı : 100 cm x 100 Cm ebad plaka 10 adet paket halinde satılmaktadır. 1 Paket 10 m² Satılır.

Bariyerli Bondex Sünger Renkleri : Bariyerli bondex sünger parçacıklarından oluşturulan süngerpanlar, mozaik görüntüsündedir.

Bariyerli Bondex Sünger Kullanım Alanları : Müzik odası, stüdyo, jeneratör kabini, radyo yayınevi, spor salonu, eğlence mekanları.

Bariyerli Bondex Sünger Opsiyonlar : Özel kalınlık 50 mm ve üzeri üretim mümkündür. Ebadlar özel kesim mümkündür.

Bariyerli Bondex Sünger Yanmazlık : Alev almaz/ yanmazlık özelliği bulunmamaktadır. Yanmazlık opsiyonel olarak yapılabilmektedir.

Bariyerli Bondex Sünger Yoğunluk : Standart olarak 110 - 150 kg / m³ Densite yoğunlukta üretmekteyiz.