basotect melamin sünger

Basotect melamin sünger özel olarak üretilen, yanmaz özellikte ve antibakteriyel bir süngerdir. Çok hafif bir malzeme olan melamin sünger düşük yoğunluktadır. Ses yutum katsayısı yüksektir. Basotect melamin sünger düz ve 4 farklı formda üretilmektedir. Bu formlar yumurta, spesiyal, labirent ve piramittir. Melamin köpük renk seçenekleri gri ve beyazdır. Ses yalıtımı ve akustik düzenleme uygulamalarında kullanılmak üzere özel olarak üretilmiş bir süngerdir. Kimyasal madde katkısı olmadan yanmazlık özelliği kazandırılmıştır.

basotect melamin sünger

Güçlü bir ses yalıtımı sağlanmak istenilen mekanlarda bariyerli basotect melamin sünger kullanılabilmektedir. Üst düzey bir performans sağlamaktadır. Basotect sünger melamin köpükten üretilmektedir. Mekanlarda akustik düzenleme sağlamaktadır. Yankı ve eko gibi ses problemlerinin engellenmesini sağlamaktadır. Düşük ağırlıkta olması nedeniyle tren, gemi ve uçaklarda da kullanılabilmektedir.

Basotect SüngerMelamin Düz Köpük

Antibakteriyel bir sünger olması okul ve hastane gibi hassas mekanlarda kullanılabilmesini sağlamaktadır. Melamin köpük renk seçeneği olarak gri ve beyazdır. Stüdyo, ses kayıt odası, müzik odası, bateri odası, konser salonu, hastane, okul, jeneratör odası, kompresör odası, makine dairesi gibi ve benzeri bir çok mekanda kullanılabilmektedir.

Basotect Melamin Sünger UygulamasıYapışkanlı Basotect Sünger

Basotect melamin süngerde diğer süngerler gibi solid yapıştırıcı ile uygulanmaktadır. Epidyem ses bariyeri ile birlikte kullanılabilmektedir. Esnek bir yapıdadır ve çok hafif bir malzemedir. Düşük yoğunluktadır. Ses yutum katsayısı yüksektir. Antibakteriyel bir süngerdir. Nemden etkilenmez ve küflenmez bir özelliktedir.

ÖZELLİKLER

  • Yanmaz özellikte bir süngerdir.
  • Antibakteriyel özelliktedir.
  • Nemden etkilenmez ve küflenmez.
  • Farklı formlarda üretilebilmektedir.
  • Farklı kalınlık ve yoğunluklarda üretilebilmektedir.
  • Renk seçeneği olarak melamin köpük gri ve beyazdır.