Masa seperatörleri genel olarak masalar arası ayrımı sağlayan bir ürün olarak düşünülebilir. İş yerlerinde ses karmaşasının olmaması için ve daha huzurlu bir iş ortamı için kullanılabilir. Kullanıldığı mekana şık bir görünüm katar. Renk seçenekleri mevcuttur. Ofisinize yada iş yerlerinize uygun olarak üretilebilir. Masalar arası ses geçişlerini engeller.

Akustik Masa SeperatörüMasa Seperasyonu

Özellikle birçok insanın bulunduğu çağrı merkezleri için en sık kullanılan bir sistem olan masa seperatörleri telefonla iletişimde ortamdaki sesin karşı tarafa gitmesini engellemektedir. Bu sayede iletişim daha sağlıklı sağlanmaktadır.

Masa Seperatör UygulamasıÇağrı Merkezi Masa Seperasyon Uygulaması

Masa Seperatör sistemleri, çağrı merkezi gibi toplu ofis alanlarında masalar arasına yerleştirilerek, ses karışıklığının engellenmesinde mükembel sonuçlar verir. Dar alanlar için ideal çözümler oluşturan masa arası seperatör sistemleri, kısıtlı mekanlarda verimli çalışmanın anahtarlarını sunar.

Masa SeperatörüAkustik Masa Bölücü Seperatör

Kumaş kaplı panel’lerden üretilen masa seperatörleri her boyutta ve tekli, ikili, üçlü, dörtlü gibi modeller ilede üretilmektedir. Masa seperatörleri yüksek ses emiş gücüne sahip olup firmamız tarafından satışa sunulmaktadır.

Masa Bölücü SeperatörAkustik Masa Seperatörü Uygulaması

Masa Seperatör Ebadları : 200 cm standart yüksekliğe sahiptirler. İstenildiğinde özel imalat değişik yüksekliklerde üretilebilmektedir.Standart 40 cm dir.

Masa Seperatör Üretim Miktarı : Özel üretim mamül olduğu için istenilen miktarlarda üretilir.

Masa Seperatör Renkleri : Siyah, mavi,lacivert, kırmızı, turuncu, yeşil, beyaz ve özel renklerde üretim olasıdır.

Masa Seperatör Kullanım Alanları : Call Center, Müzik odası, stüdyo, Çağrı Merkezi, radyo yayınevi, spor salonu, eğlence mekanları,sağlık kurumu, okul.

Masa SeperatörOpsiyonları :Masa seperatör özel kalınlık 30 mm / 40 mm. Sabit veya gezici üretilebilmektedir, montajıda çok kolaydır.

Masa Seperatör Yanmazlık : B1 yanmaz ( alev almaz ) akustik kumaş ve camyünü / taşyünü yanmaz malzemelerdir.

Masa Seperatör Ayrıntısı : Alüminyum çerçeveli veya düz kumaş dönüşlü olmak üzere masalar arası seperatör olarakta üretilir.