Yüzer tavan panelleri şık ve dekoratif bir görünüme sahiptir. Yüzer tavan panellerinin amacı sesleri kesmektir. Yüzer tavan panelleri her türlü ortamda tavanlara uygulama yapabilirsiniz. Ortamın akustiğini sağlar. Akustik yalıtıma ve ses düzenlemelerine katkıda bulunur. Yüzer tavan panellerini bizden satın alıp montaj ve uygulamasını tarafımıza yaptırabilirsiniz.

tavan-panel

Yüzer tavan panelleri destekleyici ses yalıtımı malzemeleriyle kullanıldığı zaman maksimum bir ses emiş gücü meydana gelir ve profesyonel bir çözüm olur. Hem ortamı dış seslerden arındırır hem de iç ortamdaki insan kalabalığının seslerinin birbirine karışmasını engeller ve mekanda sesleri eşit bir şekilde dağılmasına olanak sağlar.

akustik-ses-yalitimi

Ev, ofis restorant, çok amaçlı spor salonları, konferans salonları, düğün salonları ve buna benzer bir çok alanda kullanabilirsiniz. Kalınlığı 40 mm civarında olan akustik tavan panelini özel akustik kumaş kaplamaları ile istediğiniz renk seçeniğyle kaplayabilir ortamın dekorasyonuna uygulayabilirsiniz.akustik-ses-yalitimli-tavan

Ana malzemesi 95 kg/m3 yoğunluğunda kumaş kaplı cam yünü levha olup kenar detayı boya ile güçlendiririlir. İstenilen ebatlarda üretimi mevcuttur. Kalınlıklar 40 mm uygulama şekli özel askı aparatlarıyla tavan serbest asılır. Yüzer tavan panelleri ortamdaki akustiği saplar. Eko, yankı, uğultu gibi ses bozuklukları düzenlemede kullanılır.

yuzer-tavan