Akustik Paravan Kaplama can yünü levhalar ile akustik paravan kaplama işlemi yapılabilmektedir. Alüminyum çerçeve içersine oturtulan 40mm kalınlığında ve yüksek yoğunlukta cam yünü levhalar 100mm yüksekliğinde ayak sistemi ile de odalarda kaliteli bir hava sirkülasyonu sağlanmasını mümkün kılmaktadır. Herhangi bir alet kullanmadan hızlıca monte edilebilen modüller istenildiği takdirde tekrar sökülebilir. Belirli ölçülerde döndürülebilen ve isteğe göre birbirine bağlanabilen akustik paravan kaplama kullanım kolaylığını beraberinde getirdiği gibi ses emici özellik de göstermektedir.

Akustik Paravan PanelParavan

Akustik paravan bir bölme duvar olarak düşünülebilir. Alanları bölümlendirmek amaçlı kullanılabilir. Ses düzenlenmesi sağlayan dekoratif bir üründür. İstenilen renklerde elde edilebilir. Mekandaki eşyalara uygun bir şekilde üretilip dekor edilebilir. Akustik paravan yanlarından gelen seslerin birbirine karışmamasını sağlamaktadır. Aluminyum çerçeve içerisine oturtulan 40 mm kalınlığında yüksek yoğunlukta camy ünü levhadan oluşmaktadır. 100 mm yüksekliğindeki ayaklar sayesinde odalarda iyi bir hava sirkülasyonu sağlanır.

Akustik ParavanAkustik Paravan Kaplama

Ayrıca seperatörler yardımıyla çoklu personel masalarında özgül bir alan yaratılmasını mümkün kılan kumaş kaplı akustik modeller de tercih edilebilir. Farklı ve alternatif çözümleriyle mekanda oluşması muhtemel ses karışıklıklarının önüne geçebilir ve ses kalitesini akustik paravan kaplama ile rahatlıkla sağlayabilirsiniz. Bu sayede özellikle çalışma ortamında personellerinizin verimi büyük ölçüde artış gösterecektir.

Ses Emici ParavanKumaş Kaplı Paravan

Bu panellerin bir başka özelliği ise birbirlerine bağlabilir olmasıdır. Yani alan büyültmek yada tam tersi küçültmek isterseniz montajını yapan firmayla irtibata geçerek montaj edebilir yada söktürüp farklı bir model aynı akustik paravan üzerinden yaptırabilirsiniz. Buda size defalarca binlerce liralık maliyetten kurtarmaktadır. Telefonlarımızı arayarak sizde akustik paravan siparişi yada uygulması talebinde bulunabilirsiniz.

Ebatlar

600*1700 mm, özel ebatlar da yapabilmektedir.

Kalınlık

40 mm

Akustik

NRC değeri 0.80-0.85 aralığındadır.