Akustik kumaş panel, yüzeyi yüksek yoğunlukta camyünüdür ve kumaş ile kaplanır. Darbeye dayanıklıdır ve renk seçenekleri mevcuttur. Akustik kumaş paneller sertifikalı ürünlerdir. İstenilen boyutlarda ve ebatlarda üretilebilir. Renk seçeneği geniştir.

Akustik kumaş paneller eko ve yankı gibi ses problemlerini çözümler ve ses karmaşasını engeller. Dekoratiftir uygulandığı ortama şık bir görünüm katar. Renk ve model seçeneği sunulur. Kullanıldığı mekanda ortam akustiğini düzenler.

akustik kumaş panel

Stüdyo, toplantı salonu, müzik odaları vb. mekanlarda ve bir çok alanda sık bir şekilde kullanılır. Ses yalıtımı ve akustik düzenleme sağlar. Renk ve model seçenekleri mevcuttur. Yankı ve eko gibi ses problemlerini çözümler, ses karmaşasına engel olur. İstenilen ebatlarda üretilebilir.

Reji odası, müzik odası, stüdyo, sinema salonu, ses kayıt odası, ev sinema odasu, prova odası, bateri odası, enstrüman - çalgı odası vb. mekanlarda kullanılır. Birinci sınıf kalitede üründür ve yüksek akustik düzenleme perforansı sağlar. 

akustik kumas panel